מלון ניחוח סלגי, סינגפור

מלון ניחוח סלגי, סינגפור

פורסם: ספטמבר 2011

בכל פעם שאני שואל את אחד מחבריי שנמצאים או ביקרו בסינגפור על מקומות אירוח, אני תמיד רואה מלון ניחוח ברשימת ההמלצות שלהם. אני מקבל גם מיילים מקוראי הבלוג הזה, מבקש את הסקירה שלי על ניחוח מלון אבל לא יכולתי לתת דעה כי עדיין לא ניסיתי את זה. הפופולריות של רשת המלונות הזו עשויה להיות מובאת על ידי המחירים הזולים שלהם. במדינה בה המרחב מוגבל, זה מאתגר מאוד למצוא מקומות אירוח חסכוניים במיקום טוב. זה הקצה של סניפי מלונות הניחוח הרבים בכל רחבי סינגפור. מתתי להישאר בו ולכתוב על כל מלון ניחוח וזה סוף סוף קרה בטיול הזה.

אולי אתה שואל, חשבתי שזה שייט. מדוע שהתה במלון?

שאלה טובה. התארחנו במלון הזה בלילה הראשון בלבד. השייט שלנו התחיל רשמית בשעות אחר הצהריים המאוחרות של יום 2, והעניק לנו מספיק זמן לחקור את סינגפור לפני השייט. כשנכנסנו לחדרים שלנו, קיבלו את פנינו דובון חמוד.

זו הייתה הפעם השלישית שלי בסינגפור. בפעם הראשונה שלי כאן התארחתי במלון לינק ברחוב טיונג בהרו. החדרים היו נהדרים. השירותים היו נקיים, מסודרים ומרווחים יחסית. השירות היה מצוין. המיקום היה ה- Fetdown. בטיול השני שלי נשארתי בהוסטל – הוסטל של תרמילאי תחנת G4. החדר היה ממש קטן. השירותים היו מסודרים אך קהילתיים (משותפים לכולם ברמה). הצוות היה ידידותי ועוזר. המיקום היה אסטרטגי.

עכשיו, ניחוח מלון סלגי נמצא איפשהו בין לבין. הם מציעים חדרים פרטיים נקיים אך הם קטנים. אם אתה קצת קלסטרופובי, תבלה את כל הלילה בטרוף על המרחב (או על היעדרו). אפילו השירותים אבל אם אתה כמוני שבוחר מלונות רק כדי שאוכל לקבל מקום לבלות בו את הלילה (כל עוד הכל נוח), אז תאהב את המלון הזה. זה נקי, קרוב לתחנת MRT הקטנה בהודו, ומוקף במסעדות. כל חדר מצויד בטלוויזיה בטלוויזיה בכבלים, תנור מים, טלפון ומזגן. בסיסי אך פונקציונלי לחלוטין.

יש גם חנות תועלת של 7-Eleven ליד המלון. מספר ציוני הדרך של הודו הקטנה נמצאים במרחק הליכה. In fact, after dropping our things in our respective rooms, we chose to head out and explore little India.

הצעות נוספות ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

On Board the Superstar Virgo: Singapore-Kuala Lumpur cruise

How to get to ORCHARD road from little INDIA or CHINATOWN by MRT

MINT museum of Toys, Singapore

How to claim GST Refund in Singapore

SINGAPORE: budget travel guide (Updated 2014)

Mandalay Inn: Where to stay in Siem Reap, Cambodia

Alice Springs YHA Hostel: Where to stay in Alice Springs, Australia

SOUTHEAST ASIA BACKPACKING ON A BUDGET: travel Guide

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *