הימנע זאת בעת ביצועת כספומט בחו”ל: המרת מטבע דינמי!

הימנע זאת בעת ביצועת כספומט בחו”ל: המרת מטבע דינמי!

כאשר אנו נוסעים לחו”ל, השיטה המועדפת שלנו של מקבל כסף היא על ידי נסיגה ממכונת ספר אוטומטית או כספומט. זה המהיר ביותר, הפשוט ביותר, כמו גם הבחירה המעשית ביותר שיש. אפשר גם להציע כי הוא גם הבטוח ביותר. ב פחות, בטוח יותר מאשר להביא סביב כמות עצומה של כסף או להתמודד עם מחליפי כסף מוצל.

אבל אם אתה לא זהיר, אתה עדיין יכול לאבד חלק של הכסף שלך בלי להבין את זה. כמו גם זה מקבל יותר אופייני בימים אלה! זה נקרא המרת מטבע דינמי (DCC).

מה מכוסה במדריך זה?

מהו המרת מטבע דינמי?
למה DCC מסכן בשבילך?
מה עליך לעשות?
האם כרטיסי היסטוריית אשראי יש DCC, מדי?
טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

מהו המרת מטבע דינמי?

כמה כספומטים כמו גם היסטוריית אשראי ספקים יציע לך מה הם שיחת טלפון “המרת מטבע דינמי (DCC)”. זה נקרא לפעמים Cardholder מועדף מטבע (CPC). כך או כך, לא סתיו עבור זה.

כאשר אתה משתמש בכספומט או כרטיס האשראי כרטיס בחו”ל, תישאל אם אתה רוצה להיות מחויב במטבע המקורי של הכרטיס שלך או במטבע האזורי של היעד. לדוגמה, אם אתה מן הפיליפינים ניצול כרטיס פסו כספומט נסיעה בצרפת או איטליה, ייתכן שתישאל אם אתה רוצה להיות מחויב PHP (מטבע הבית שלך) או EUR (המטבע האזורי). בדיוק באותו אופן, אם אתה מארה”ב נסיעה בפראג, ייתכן שתישאל אם אתה רוצה להיות מחויב USD או בכתרים.

לעתים קרובות, כספומטים יהיה נמוך מפתח הרצון לך לבחור מטבע הבית שלך על ידי הדגשת מה שנקרא “יתרונות”. הם ינצחו מילים כמו שיעור מובטחת או שיעור קבוע כדי להסביר את המטבע הבית, כמו גם “שיעור לא ידוע” כדי להסביר את המטבע האזורי. זה מושך מאז שזה תמיד נוח להיות מחויב במטבע הבית שלך, המטבע שאתה מכיר מאוד. אם אתה מן הפיליפינים, אתה קרוב לוודאי ניצל שיש את כל העסקאות שלך בפסו. אם אתה מארצות הברית, אתה מנוצל לדולר.

נשמע טוב, נכון? בדיוק כמה נדיב להם ללכת קילומטר נוסף, כמו גם לגמר לך, נכון? שגוי!

למה DCC מסכן בשבילך?

כי אם אתה מסכים להיות מחויב במטבע הבית שלך, אתה נותן להם להגדיר שער החליפין גרוע יותר. הם גם מוסיפים לפעמים סימון או דמי ניהול זרים. בקיצור, אתה תהיה overcharged. אתה תחויב יותר.

הנה דוגמה:

בדוגמה זו, אם הייתי בוחר להמשיך עם המרה דינאמית, הייתי מאבד P1200 בגין משיכת 2000 קונה קרואטית. זה הרבה כסף.
בדוגמה לעיל, צילמתי תמונה של שיעור כי DCC זה היה מציע לי. דחה את זה. כאשר נבדקתי באינטרנט בדיוק כמה היה באמת מופחת מהחשבון שלי בלי DCC, שמחתי להבין כי אני מחויב הרבה פחות מאשר הצעה DCC. אם קיבלתי את ההצעה DCC, הייתי איבד P1200 עבור נסיגה 2000 קרואטית קונא.

גם אם אתה מוסיף את דמי העסקה 3 יורו עבור ירידה DCC, שיעור עדיין הרבה יותר טוב בלי DCC. דבר נהדר דחה DCC.

זה מעצבן חוקי, אבל זה בטוח מרגיש כמו הונאה!

זה מתסכל מאז זה גורם לך להאמין שהם עושים לך טובה ענקית. זה גם מנצל את clueless שלך, כמו גם אי נוחות. אם זה הפעם הראשונה שלך נסיגה בחו”ל, אתה תהיה מאוימת על ידי האמינו להיות טעון במטבע חוץ.

מה עליך לעשות?

קודם כל, תמיד הקפד לבדוק את שיעורי העסקה של הבנק שלך לפני הנסיעה. מי יודע, אולי כל זה כל דבר DCC הרבה יותר טוב במקרים מסוימים.

אבל מניסיוני, כאשר אני משווה, עבור אותו כמות של מטבע חוץ, בחירת DCC תמיד אומר לשלם הרבה יותר לעומת כאשר אתה נסוג ללא DCC. אז ככלל האישי שלי, אני תמיד בוחר את המטבע האזורי של היעד.

אם אתה בתאילנד, כמו גם אתה נשאל, “האם אתה רוצה להיות מחויב בהט או במטבע הבית של הכרטיס שלך?” בחר באט.

בקוריאה, אם אתה נשאל, “האם אתה רוצה להיות מחויב זכה או במטבע הבית של הכרטיס שלך?” בחר ניצחון.

בסינגפור, אם אתה נשאל, “האם אתה רוצה להיות מחויב ב- SGD או במטבע הבית של הכרטיס שלך?” בחר SGD.

לדחות את ההמרה הדינמית. בחר תמיד לחייב במטבע האזורי של היעד.

לפעמים, זה כן / לא שאלה: “האם אתה רוצה להיות מחויב בבית שלך בבית / המטבע המקומי שלך?” בחר לא או ירידה.

לפעמים, הם ינסו לעשות את זה נראה כמו DCC הוא יתרון יותר. זה יראה לך את שיעור ההמרה, כמו גם אז לבקש ממך לבחור בין “המשך עם שיעור לא ידוע”, כמו גם “להמשיך עם שיעור מובטח.” וואו, “מובטחת”. זה מילה מושכת. עם זאת לא, לדחות אותו. בחר את השיעור הלא ידוע. לא לבחור את שיעור “מובטחת”. זה מובטחת להיות רע!

לפעמים, הם יתעקש. -ללא שם: Er אתה disline, הוא נמנע מ לעשות עדיין. זה יבקש ממך שוב: “אם אתה לא לנצל את ההמרה שלנו, אנחנו לא יכולים הבטחה שער החליפין שיוחל. האם אתה בטוח שברצונך להמשיך ללא המרה? ”

כן, אתה בטוח. לדחות את ההמרה.

האם כרטיסי היסטוריית אשראי יש DCC, מדי?

כן. לפעמים, כאשר אתה משתמש בכרטיס היסטוריית האשראי שלך בחו”ל, ייתכן שתישאל אם אתה רוצה להיות מחויב במטבע האזורי או במטבע הבית.

מניסיוני, זה הרבה יותר טוב לבחור את המטבע האזורי.

2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ • 1️⃣1️⃣ • 1️⃣7️⃣

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

8 שיטות להציל בעת נסיעה בהודו

איך לפרוץ את הכספים שלך לנסוע יותר

5 מפחיד נסיעות חוויתי כמו גם מה גיליתי מהם

כיצד לקבל החזר על מסוף חיובים ומסים: Cebu Pacific, Airasia, Airlines פיליפינים

BDO כדי GCASH: בדיוק איך להעביר כסף באינטרנט (תשלום או כסף)

GCASH כסף ב: בדיוק איך טון כסף מ BPI דרך App GCASH

BPI כדי BDO: בדיוק איך להעביר כסף באמצעות BPI נייד App

PayMaya: בדיוק איך להירשם ולשדרג את החשבון שלך

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *