בנגקוק לפוקט: באוטובוס, רכבת ומטוס

בנגקוק לפוקט: באוטובוס, רכבת ומטוס

פוקט הוא מחוז אי דרומית -מערבית לתאילנד, המתמודד עם ים אנדמן, כמו גם מקושר ליבשת דרך גשר Theo Thepkasattri. היא ניצלה כדי לשגשג על פח כמו גם בגומי, אולם כבר זמן רב, התיירות קיבלה את האקלים הכלכלי לשיאו. נכון לעכשיו, המחוז מוצג כמחוז העשיר ביותר בתאילנד, שביקרו מיליוני תיירים, זרים כמו גם ביתיים כאחד. זה מפורסם בחופי הים שלו כמו גם באתרי נופש, במיוחד אלה האקסטרווגנטיים.

מעיר המימון בבנגקוק תוכלו להגיע לפוקט בשלוש דרכים: במטוס, ברכבת או באוטובוס.

מה מכוסה במדריך זה?

בנגקוק לפוקט במטוס
בנגקוק לפוקט באוטובוס
בנגקוק לפוקט ברכבת
היכן להישאר ב- Phuketsearch לקבלת מלונות נוספים של פוקט

טיפים נוספים ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

בנגקוק לפוקט במטוס

בין כל האפשרויות, זו השיטה המעשית ביותר כמו גם המהירה ביותר להגיע לפוקט. אם יש לך כסף נוסף לחסוך, זה יחסוך לך יותר זמן. ישנן חברות תעופה רבות שטסות מסלול זה. למעשה, מסוף הטיסה העולמי של פוקט הוא מסוף הטיסה השני העמוס ביותר בתאילנד ליד בנגקוק. אם אתם מחפשים חברות תעופה של תכנית התקציב, ככל הנראה תוכלו לצאת משדה התעופה של דון מואנג, מרכז המובילים בעלות נמוכה במדינה.

יתכן שתרצה לבדוק את NOK AIR כמו גם ב- AIR ASIA עבור הטיסות הזולות ביותר בבנגקוק-פוקט. המחירים יכולים לנמוך כמו 1000.

שים לב שזה לא כולל ארוחות, דמי מזוודות, כמו גם עמלות אחרות. זמן הנסיעה הוא כשעה כמו גם חצי. משדה התעופה תוכלו לקחת כל סוג של אלה למלון שלכם או למקומות החוף המפורסמים: אוטובוס מסוף טיסה, מיני אוטובוס, אוטובוס חכם, כמו גם מונית.

בנגקוק לפוקט באוטובוס

הזול מבין שלוש האפשרויות. עם זאת, זה גם לוקח את הזמן הארוך ביותר, 13 עד 16 שעות, תלוי במצב התעבורה באינטרנט.

מכיוון שזה ייקח לך שעות ארוכות על הכביש, אתה בטח רוצה חווית טיול נוחה, נכון? באופן כללי, האוטובוס הציבורי (אוטובוס BKS) בסדר, עם זאת עסקים אישיים כמו פוקט נסיעות, פוקט סנטרל, כמו גם אוטובוס חושפים טיולי הצעה נמוכים כמו 643 לאדם, תלוי בשיעור המושבים כמו גם בתכלילים. מומלץ להזמין את המשבצת שלך מראש על ידי הזמנה באופן מקוון, במיוחד בעונת השיא.

שימו לב כי מסוף המקור משתנה, תלוי בחברת האוטובוסים.

✅ שמור כרטיס כאן!

לקבלת הזמנה ללא סיכון כמו גם מאובטחת, אתה יכול לבדוק את 12GO, שירות לאוטובוס כמו גם להזמין רכבות הפועל כמו גם מתמקד ביעדים מזרחיים של דרום-מזרח.

תחבורה ציבורית אסייתית

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *