6 חודשים של לינה בחינם לחלוטין | תכניות גן העדן הטרופיות הקרובות שלנו

6 חודשים של לינה בחינם לחלוטין | תכניות גן העדן הטרופיות הקרובות שלנו

כשמתקדמת שנת העז, סיכויים ספציפיים מספקים את עצמם, בעוד שתוכניות קודמות אחרות הוטלו לחלוטין. אחת השמחות המצוינות של עבודה על הכביש, כמו גם לעבוד בעצמנו, היא שיש לנו את הגמישות להיות מסוגלים להיות ספונטניים כמו גם לבחור לחלוטין את הזרימה כאשר דברים כאלה קורים.

לרוע המזל, אנחנו כבר לא יוצאים לטיול עיתונאים לגרנדה, אחד הבית המאורגן שלנו בישיבות בקריביים נפל, כמו גם לא בסופו של דבר יושב בבית בגואטמלה כמו שחשבנו … אבל כל זה לא זה לא משנה!

השנה הייתה מצוינת עד כה עם חוויות מדהימות שתרמילאים במקסיקו, חודשיים של מגורים על האגם המרהיב אטיטלן בגואטמלה, כמו גם ההחלטה הספונטנית שלנו להקטין את כל מה ש- CUBA במשך 3.5 שבועות.

סביר להניח שאתה תוהה מה יהיה לנו העיזים כמו אחרי קובה. התוכניות שלנו כוללות ארה”ב עלויות כמעט 6 חודשים ישיבה ביתית/חיות מחמד ישיבה כמו גם לחיות בגן עדן טרופי בחינם!

מקובה נטוס לקוסטה ריקה, ממש הנה הפרטים …

קוסטה ריקה (17 במאי עד 3 ביוני)

בזמן שנהנינו מיום עצלן במיוחד באגם אטיטלן, קיבלנו דוא”ל מחברנו הטוב כמו גם עמית הבלוגים, קייסי. היא חיפשה מישהו שיטפל בביתו כמו גם בגור יקר, ג’ק, בקוסטה ריקה בזמן שהם הלכו משבועיים. הדבר המצחיק (המושלם) היה שאנחנו מסתכלים על טיסות ממרכז אמריקה לגרנדה, כמו גם גילינו שהזולות ביותר היו מחוץ לקוסטה ריקה.

הבית שוכן בג’ונגל הנינוח, עם פסי טיול כמו גם נהר בסמוך. רק 15 דקות נסיעה כמו גם נופיע בחוף הים בדומיניאלי. יש להם אופנוע (YAY!) בו אנו יכולים להשתמש, אינטרנט מוצק כמו גם ג’ק נראה מקסים.

אז, מה -17 במאי ועד 3 ביוני, אנו ניגור בקוסטה ריקה, ונראה את החברים הטובים שלנו שוב, כמו גם מספק את ג’ק בפעם הראשונה, אנחנו לא יכולים לחכות!

קייסי עם ג’ק חביב כמו גם הבית שלהם – התבונן בג’ונגל העשיר הזה!
גרנדה (3 ביוני – 28 ביולי)

למרות שהיינו מנוזלים כמו גם לא מרוצים מטיול העיתונות כמו גם מאחד מבית גרנדה לא יושב לא מסתדר, משהו אפילו הרבה יותר טוב סיפק את עצמו.

ראינו במושבים ביתיים מהימנים שיש ישיבה ביתית המוצעת בגרנדה החל מה -3 ביוני (היום בו אנו עוזבים את קוסטה ריקה) עד 28 ביולי (היום בו אנו צפויים לדאוג לכלב חילוף). קיימנו שיחת טלפון של סקייפ כדי לפגוש את הבעלים כמו גם אחרי הצ’אט שלנו, היא בחרה להעסיק אותנו כדי לטפל בשני הכלבים שלה, דלעת כמו גם מייסי. התאריכים מתיישרים בצורה כל כך מושלמת, זה כמעט מדהים?

הבית נמצא בנקודה באזור מקסים שאנו מבינים די טוב מהפעם הקודמת שלנו שהגענו באי. הבעלים נראה נחמד מאוד, הכלבים נראים חמודים, יש בריכה חיצונית, גנן, מישהו לשמר את הבריכה, מכונית המוצעת לשימוש שלנו כמו גם הבית היא בגודל נהדר. אנחנו מאוד מסתכלים קדימה אל הישיבה הזו.

יש דברים כל כך מהנים להופיע בגרנדה, אנחנו לא יכולים לחכות לחזור לבדוק עוד!

אנחנו לא יכולים לחכות לספק דלעת כמו גם מייסי!
גרנדה מספר 2 (28 ביולי – נובמבר?)

לאחר סיום האחריות שלנו לישיבת חיות מחמד עם מייסי כמו גם דלעת, אנו נעשה את השיטה שלנו לפטי בקיי כדי לטפל בכלב החילוף ה”נויר “שלנו! קחו בחשבון את הדמות ההיא שדאגו לנו כמעט 7 חודשים בשנה שעברה? בדיוק איך אתה יכול לשכוח!

☞ ראה גם: התקן את קינמון גרנדה-אתר נופש יוקרתי בקריביים

אנו נשאר בקוטג ‘על קו הים שלנו שוב בנכס המגורים המרהיב לגינה, כמו גם יהיה מכונית לשימושנו. אנו מסתכלים קדימה לצאת לטיולים עם חילוף כמו גם להדביק את הבעלים/חברינו, פיטר כמו גם ג’וליה.

אנחנו לא יכולים לחכות לראות שוב כלבים חילופים!
הכל מסתדר

היו לנו הרבה מאוד עליות כמו גם ירידות עד כה השנה, כמו גם אנחנו רק 3.5 חודשים לתוך 2015! אף על פי שהרגשנו מכוונים מטיול העיתונאים כמו גם ממשימות הישיבה הביתיות שנופלות, ברגע שכל מה שממיין את עצמו לגרנדה, רוחנו הורמה ​​מייד.

שלושת היושבים השונים של בית/חיית מחמד שארגנו בגן עדן טרופי אידיאלי, כמו גם אנו נרגשים לראות מה קוסטה ריקה כמו גם גרנדה עומדת לרשותנו?

רוצה לרשת בגן עדן כמו גם לדאוג לכמה חיות מחמד חביבות? הצטרפו למושבים ביתיים מהימנים כמו שעשינו … אנו מציעים זאת מאוד.

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא AMAשותף ZON כמו גם סניף של כמה קמעונאים אחרים. פירוש הדבר שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו וכן לרכוש מאותם קמעונאים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *