ולנסיה ללא תפוזים

ולנסיה ללא תפוזים

עודכן: 02/23/19 | 23 בפברואר 2019

מפורסם בתפוזותיו, ולנסיה נמצא בערך באמצע החוף הים התיכון של ספרד. לא ציירתי לו ולנסיה לכל סוג של סיבה בפרט. באתי להילחם העגבניות בעיר של בונול. עם זאת, ולנסיה הדהים אותי. אהבתי את העיר המפורסמת במבט הטוב ביותר שלה עבור מאכלי ים טעימים, paella, היסטוריה, כמו גם צוות כדורגל גדול.

בהתחשב בכל החגיגות המתרחשות סביב לה טומאטינה, היה קשה להקדיש זמן רב כדי לבדוק את העיר, כמו גם אני בהחלט לא מקבל כמו שאני אוהב. היו כמה מוזיאונים גדולים, כמו גם כנסיות שנותרו עד לביקור הבא שלי. עם זאת, עשיתי לטפל כדי ללכוד בכמה אטרקציות.

כפי שאמרתי בתודעות קודמות, אחד הדברים שאני אוהב לגבי אירופה הוא סיורים הליכה חינם לחלוטין. אתה מגלה קצת היסטוריה, אתה מקבל את המסבים שלך ברחבי העיר, ובכן, זה בחינם. זה לא צריך להיות כל סוג של הפתעה אז כי לקחתי טיול הליכה חינם לחלוטין בוולנסיה. ולנסיה, מתברר, יש לה היסטוריה ארוכה. הוא התחיל כקהילת פרישה, כביכול, לחיילים רומיים. מאוחר יותר נכבשה על ידי המורים, אחר כך את הספרדים, אז את המורים, כמו גם לבסוף את הספרדים שוב.

כל זה יש לגרום לארכיטקטורה פנטסטית, כמו גם אקלקטי. מה שבאמת שמחה בעניין ולנסיה היו הרחובות הרחבים, הנקיים, הרחובות הקדומים והמתפתלים של בריו דל כרמן, כמו גם בניינים בסגנון ספרדית משותף עם הדלתות הגדולות שלהם, מרפסות, כמו גם חלונות.

מה שגיליתי את הטוב ביותר במהלך הזמן שלי בוולנסיה (מלבד העגבניות) היה האוכל. האוכל כאן שבר את התקציב שלי. חוזר לספרד הזכיר לי את אחת הסיבות לכך שאהבתי את זה כל כך הרבה – תרבות הטאפאס כולו.

בכל מקום שהלכתי, מסעדות היו אנשים מתרפקים בחוץ על טבלאות כרסומות, שתייה, משוחחות, כמו גם מתנודדות בשמש החמה. זה נראה כמו כיף, אז הצטרפתי לעתים קרובות. זה שבר את תוכנית התקציב שלי (ואולי את הכפתורים על החולצה שלי), אבל זה היה גם להתנגד.

את הטוב ביותר (ארוחה יקר מאוד) הייתי למטה על ידי החוף. תן לי רק מאוד המדינה הראשונה כי החוף בוולנסיה לא מרשים. זה חוף עירוני עם קצת אשפה, כמו גם עסקאות גדולות של בדלי סיגריות. ולנסיה יש נמל ענק, אז בעוד המים מרעננים, לא הייתי אומר שזה נקי בעולם. החוף הוא נהדר עבור טיול מהיר מדהים מן השמש, אך בסך הכל, לא עזבתי לא מתרשם.

עם זאת, האזור יש הרבה מסעדות על הטיילת, הידועה ביותר אשר נקרא La Papita. מספר מאיתנו מן ההוסטל הלכו לשם, כמו גם היה מה יכול להיות רק את הטוב ביותר paella אי פעם. יש לנו שלושה סוגים שונים, דגים, דיו דיונון (ארוז כושי), כמו גם אחד עם אטריות, שהיה האהוב עלי, וכנראה, מקורי לאזור.

יתר על כן, קלמרי יש לי היה כמה רך ביותר שאי פעם אכלתי. הוא נמס בפה שלי בטוב. אם אתה אי פעם בוולנסיה, כמו גם הנאה במאכלי ים הגדולים, המסעדה הזאת צריכה להיות על הרישום שלך של מיקומים ללכת.

במהלך הזמן הקצר שלי בוולנסיה, לא הרבה על זה wowed לי את השיטה ערים אחרות בספרד יש. אבל שום דבר לא באמת מרוצה לי גם. אם הייתי על שגרת מוגבל בספרד, מקומות אחרים כמו מדריד, ברצלונה, או גרנדה עשוי לקבל הרבה יותר תשומת הלב שלי, אבל אם היה לי קצת זמן נוסף, ולנסיה יהיה שווה לעשות טיול.

לקבלת מידע הרבה יותר, עבור לדף שלי על תרמילאים אירופה או המדריך שלי לספרד.

ספר הנסיעה שלך לספרד: הצעות לוגיסטיות כמו גם טריקים
ספר הטיסה שלך
השתמש skyscanner או momondo כדי לגלות טיסה זולה. הם שני מנועי העדיף שלי מועדף מאז הם עוצבים אתרים כמו גם חברות תעופה ברחבי העולם, כך שאתה תמיד מבין אבן לא נשאר. להתחיל עם skyscanner מאוד הראשון אם כי יש להם את ההגעה המשמעותית ביותר!

להזמין לינה שלך
אתה יכול להזמין את ההוסטל שלך עם Hostelworld כפי שיש להם את המניה המשמעותית ביותר, כמו גם עסקאות משובחות. אם אתה רוצה להישאר איפשהו למעט אכסניה, לנצל את Booking.com כפי שהם חוזרים בעקביות את המחירים הזולים ביותר עבור בתי הארחה, כמו גם מלונות זולים. המקומות המועדפים שלי להישאר הם:

אכסניה קן אדום

בית הנוער אכסניה

Don’t fail to remember travel Insurance
Travel insurance coverage will safeguard you against illness, injury, theft, as well as cancellations. It’s extensive security in situation anything goes wrong. I never go on a trip without it as I’ve had to utilize it numerous times in the past. My preferred business that offer the very best service as well as value are:

Safety Wing (for everybody below 70)

להבטיח את הנסיעה שלי (עבור אלה מעל 70)

Medjet (for extra repatriation coverage)

Looking for the very best business to save money with?
Check out my resource page forהעסק הטוב ביותר לנצל כאשר אתה נוסע. אני רושם את כל אלה אני לנצל כדי לחסוך כסף כאשר אני על הכביש. הם יחסוך לך כסף כאשר אתה נוסע מדי.

מחפש מידע הרבה יותר על הולך לברצלונה?
הקפד ללכת מדריך היעד החזק שלנו לספרד עבור טיפים אפילו הרבה יותר תכנון!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *