חמש הונאות פריז המובילות כדי לצפות במדויק כיצד להימנע מהן

חמש הונאות פריז המובילות כדי לצפות במדויק כיצד להימנע מהן

ברגע שיצאנו משדה התעופה של צ’ארלס דה גול, גברת בגיל העמידה ניגשה אליי ולחברתי הטובה וניסיתי לתקשר תוך שימוש בשפת אינדיקציה. היא הייתה חירשת, חשבתי, שנתמכה על ידי פיסת הנייר על הלוח שהראתה לנו. תפסתי את המילים “חירשות” ו”עתירה “, כשהגברת העבירה עט לחברתי. כשהוא חתם, התנצלתי וצילמתי את שדה התעופה לבלוג זה. כשחזרתי, הגברת כבר דרשה כסף מחבר. כמו כן רע עבורה, לא היה לנו מזומנים והכרטיס שלנו לעיר כבר הוסדר עוד לפני שיצאנו ממסוף שדה התעופה.

זו הייתה אחת ההונאות הרבות הממוקדות לתיירים שהשתוללו בפריס. ארבעה ימים אחר כך, כשארתי ארוחת ערב בבית של חבר אזורי, נאמר לי שרבים מהם, אם לא כולם, אינם חירשים באמת. הם פשוט מתיימרים שהם מסוגלים להניף תיירים אמיצים. זו רק אחת ההונאות הרבות בעיר. כאן חמישה מהם.

מה מכוסה במדריך זה?

הונאת עצומה
הונאת קבוצת הנשים העשרה
הונאת צמיד המיתרים
הונאת משחק ההימורים
ההונאה של עשה-אתה-טיפה
הצעות נוספות ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️ פוסטים:

הונאת עצומה

משהו שראיתי ממקור ראשון, כמפורט לעיל. אבל זה קורה לא רק בפריס אלא גם בערים גדולות אחרות באירופה.

המטרה שלהם: לקחת את הארנק או הטלפון שלך, או להכריח אותך לתרום.

המקומות האופייניים שלהם: שדות תעופה, תחנות רכבת ואזורים תיירותיים אחרים.

המו שלהם: מישהו, בדרך כלל גברת שמתיימרת להיות חירשת, מטה אותך ומבקש ממך להעיד עתירה. בזמן שאתה עסוק בחתימה, מישהו אחר עסוק בגניבת הארנק או הטלפון שלך. לפעמים הם לא בוחרים כיסים, אך הם מכריחים תיירים לשלם להם כסף על ידי חשיפה שהעתירה היא למעשה התחייבות לתרומה.

במקרים אחרים הם שיניים תיירים במסעדה או בבית קפה. אתה מבין, בדרך כלל העתירה נמצאת על לוח הלוח ויש סיבה לכך. זה גם חוסם את התצוגה שלך על כל מה שהם מנסים לגנוב. אחד החברים הטובים שלי שהלך לפריס בשנה שעברה היה אוכל בבית קפה כשפנה אליו גברת שהניחה את הלוח על השולחן, שם היה הטלפון החכם שלו. הוא לא זיהה את זה מייד אבל כשבחרה את הלוח מהשולחן, הטלפון החכם שלו היה איתו. הוא פשוט לא הצליח לראות בגלל הלוח.

כיצד להימנע: פשוט להתעלם מהם כאשר הם שיטת אותך. (אבל תמיד וודא שאתה עוקב אחר חפצי הערך שלך בכל פעם שאתה יוצא מהמלון שלך.) אם הם מתעקשים, תגיד להם שאתה מבין מה הם מנסים לעשות.

הונאת קבוצת הנשים העשרה

משהו שחבר טוב אחר חווה.

המטרה שלהם: לקחת את הארנק או הטלפון הסלולרי שלך על ידי הסחת דעתך.

המקומות הטיפוסיים שלהם: אזורים תיירותיים, אבל חברתי הטובה נפגעת ברכבת.

המו שלהם: הם יסיחו את דעתך ואילו אחד מהם דג את הארנק או הטלפון שלך מכיסך. בדיוק איך שהם עושים את זה משתנה. לפעמים הם משתמשים בגישת העתירה והקליפבורד. בפעמים אחרות, הם ידברו בקול רם, תעשה תנועות מצחיקות, או שאחת מהן הייתה מתיימרת להתעלף רק כדי לקחת את תשומת ליבך בזמן שאחד מהם בוחר את הכיס שלך.

כיצד להימנע: שום דרך לתפוס את תשומת ליבך לא תעבוד אם חפצי הערך שלך נמצאים במקום מוגן. וודא שהארנק או הטלפון שלך נמצאים בחלק שקשה להגיע אליהם של המעיל או התיק שלך. אני באופן אישי בוחר את הכיסים הפנימיים של הז’קט או המעיל שלי, שנמצא בדרך כלל רוכסן היטב כך שאף אדם אחר לא יוכל לגעת בזה.

הונאת צמיד המיתרים

לא עלה בדעתי, אבל זה משהו שהייתי עד לעצמי כשהייתי במדרגות הבזיליקה של סקר-קואור במונמרטר. תפסתי אחד בווידיאו. יגיש אותו בקרוב.

המטרה שלהם: לכפות אותך לשלם עבור צמיד מיתרים במחיר מופקע שמעולם לא רצית לקנות.

המקומות הטיפוסיים שלהם: מקומות תיירותיים, אך רבים נפוצים בגרם המדרגות המוביל לבזיליקה של סקר-קואור.

MO שלהם: אתה הולך לבזיליקה כאשר בחור עם חבורה של צמידי מיתרים ביד אחת שיטות אותך. הוא ינסה להשיג את תשומת ליבך, רבים ככל הנראה בכך ששאלו אותך אם אתה רוצה לראות טריק קסם, על ידי הגדלת יד לחמישייה גבוהה, או בכך שאתה אומר לך שהוא מספק לך צמיד בחינם לחלוטין (מתנה!) ו לא משנה מה זה, המטרה שלו היא לעטוף צמיד מיתרים סביב פרק ​​כף היד שלך. כל העניין לוקח זמן אבל הם מדברים נפלאים. כשיש לך את הצמיד, הוא יגבה אותך בגין זה וידרוש סכום קיצוני. אם אתה מסרב, אנשי המיתרים האחרים ישתנו ויפחדו אותך לשלם.

כיצד להימנע: כשהם שיניים אותך, פשוט תתעלם מהם. הם מתמידים בצורה מעצבנת אבל הם לא באמת יפגעו בך.

הונאת משחק ההימורים

מצאתי את זה בטיול האחרון שלי לפריס, על שביל הדרך המקשר בין מגדל אייפל לטרוקדרו.

המטרה שלהם: טים אותך להמר יותר.

המו שלהם: אתה רואה קבוצה שנאספה סביב בחור שמשחק קצת משחק הימורים עם שלוש כוסות וכדוראו אפונה. כמה מהם מבצעים הימורים (באיזה כוס הם מאמינים כולל את הכדור). ואם תעצור ותצפה, סביר להניח שאחד מהם ינצח כדי לעודד אותך למקם גם הימור. אבל האיש ההוא הוא שותף; הוא חלק מהמעשה. במקרים מסוימים, הם יאפשרו לך לנצח בפעם הראשונה כדי לגרום לך להמר גדול יותר בפעם הבאה. אבל זה משחק מפסיד כי הם בוגדים.

כיצד להימנע: התעלם מהם כשאתה רואה אותם ברחובות. הם לא יאלצו אותך לצפות.

ההונאה של עשה-אתה-טיפה

מטרתם: להאשים אותך לספק כסף בתמורה של מעשה נהדר.

המקומות הטיפוסיים שלהם: מקומות תיירותיים.

MO שלהם: גברת תקבל את תשומת ליבך ותשאל אותך אם הפלת משהו, בדרך כלל טבעת. אם אתה מצהיר לא, היא תגיד לך לשמור את זה במזל גדול. ואז היא מבקשת כסף.

כיצד להימנע: אל תיקח את הצליל ופשוט תתרחק.

רבים מהרמאים הללו אינם מסוכנים באמת. הם לא הולכים להצביע על אקדח או סכין כדי להשיג את מה שהם רוצים, ולכן השיטה הטובה ביותר להימנע מהם היא פשוט להתעלם מהם ובמידת הצורך, תגיד להם שאתה מבין מה הם מנסים לעשות.

כמו כן, מלבד הונאות, הכיסים בכיסים בסתיו בפריס במיוחד באזורים תיירותיים, אז וודאו שתמיד עוקבים אחר חפצי הערך שלכם.

הצעות נוספות ב- YouTube ⬇️⬇️⬇️

פוסטים קשורים:

מלונדון לפריס-שיטת העלות הנמוכה

7 אטרקציות חריגות בפריס

פעם ראשונה בפריס: 6 הצעות שיש לזכור

איך להגיע למרכז העיר פריז משדה התעופה של צ’ארלס דה גואללה ברכבת

Navigo Découverte: PARIS RAIT PASS PASS ואיך בדיוק להשיג אחד כזה

5 סיבות לשהות במלון LE 123 Elysees בטיול הבא שלך לפריס

פריז: 30 הדברים הטובים ביותר לעשות ומיקומים לראות

15 טיולי יום הטובים ביותר מפריס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *